شرایط پرداخت صورتحساب

روش پرداخت

پرداخت در محل:

امکان انتخاب شیوه ی پرداخت در محل با درنظر گرفتن شرایط سفارش، به صورت هوشمند توسط سیستم بررسی خواهد شد و در صورت امکان انتخاب این شیوه، شما می توانید مبلغ سفارش خود را به هنگام تحویل کالا، با کلیه کارت های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید. همچنین چنانچه سفارش شما دارای شرایط زیر باشد امکان پرداخت در محل وجود نخواهد داشت؛

1-کالای خریداری شده،جز کالای سنگین و یا حجیم باشد

2-کالای خریداری شده،بیش از یک فاکتور باشد

3-کالای خریداری شده،با پست یا باربری ارسال شود

4-مبلغ نهایی فاکتور،بیش از 1.500.000 تومان باشد.

**درصورت هماهنگی و تایید کارشناسان بی ام سی کالا،امکان افزایش مبلغ فاکتور جهت پرداخت در محل وجود دارد.


پرداخت آنلاین(اینترنتی)

کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت

موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامک یا ایمیل مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

**لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.


برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید:


1-شماره کارت : (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )


2-رمز پویا: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

برای فعال‌کردن رمز خرید پویا ، برخی از بانک ها به صورت خودکار رمز پویا کارت بانکی مشتریان را فعال میکنند در غیر اینصورت از دو طریق میتوانید اقدام به فعالسازی نمایید:

1- می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنید و از منوی خدمات رمز پویا اقدام به فعالسازی نماید.

2- مراجعه به شعب حضوری بانک.


3-کد امنیتی (CVV2): یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.


4-تاریخ اعتبار کارت بانکی: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورتی که تاریخ انقضا روی کارت بانکی وجود ندارد، می توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدا استعلام بگیرید.


*اطلاعات و شرایط عودت یا مرجوع وجه به مشتری:


1- مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری سایت بی ام سی کالا ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)


2- در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با ارسال یا اعلام شماره حساب و یا شماره کارت خود به کارشناسان مالی و پشتیبانی بی ام سی کالا، میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از بی ام سی کالا، رضایت داشته و با ارسال یا اعلام شماره حساب و یا شماره کارت خود مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.

 

3-در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود،کارشناسان بی ام سی کالا می بایست مدارک صاحب حساب کارت مبداء را به همراه مدارک صاحب پروفایل بررسی کرده و مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.


**لذا مشتری موظف است؛قبل از درخواست تحویل کالا از پیک یا مامور حامل سفارش،کل مبلغ فاکتور خریداری شده از بی ام سی کالا را پرداخت و تصویر یا متن دارای شناسه پرداخت و کد رهگیری را برای کارشناسان مالی یا پشتیبانی بی ام سی کالا ارسال نماید؛ سپس درخواست تحویل کالای خود را بدهد.


همچنین لازم به ذکر است،شخص حامل سفارش یا سفارش های مشتری،قبل از پرداخت کامل صورتحساب سفارش توسط مشتری و همچنین استعلام و تایید کارشناسان مالی بی ام سی کالا،به هیچ وجه حق تحویل کالا به مشتری را نداشته و در صورت ارتکاب تخلف،به همراه مشتری به مراجع قانونی احضار خواهند شد.


کاربر با پذیرش قوانین و مقررات سایت بی ام سی کالا و مطالعه ی روشهای ثبت سفارش و پرداخت،اعلام میکند تمامی قوانین و مقررات،شیوه ی پرداخت و ارسال و همچنین شرایط عودت یا مرجوع شدن وجه را پذیرفته است و حق هرگونه اعتراض و ادعا را از خود صلب می نماید.