ماشین ظرفشویی-خرید انواع ماشین ظرفشویی-بی ام سی کالا

   • ZEROWATT
 • مقایسه ( مورد)

  ظرفشویی زیرووات | ZDC - 3415 S

  ماشین ظرفشویی زیرووات 15 نفره مدل ZDC-3415 نقره ای از سری محصولات با کیفیت شرکت ZEROWATT می باشد. این محصول با کیفیت بالا و استانداردهای بین المللی از مقبولیت بالایی در بین مصرف کنندگان برخوردار است. طراحی زیبای این ماشین ظرفشویی در عین سادگی جذابیت خاصی به دکوراسیون آشپزخانه شما می دهد، مخصوصا رنگ نقره ای که جلوه زیبایی دارد.وجود نمایشگر در بالای محصول که تنظیمات آن را نشان داده و پنل کنترلی دستگاه محسوب می شود. با استفاد از ماشین ظرفشویی 15 نفره مدل 3415 نقره ای می توان صرفه جویی محسوسی در مصرف آب هنگام شستشو انجام داد و این یکی از مزیت های مهم این محصول بحساب می آید. این مدل از ظرفشویی 15 نفره زیرووات با کمترین میزان مصرف آب و برق ممکن و پایین ترین حد صدا، بهرتین شستشو را برای انواع ظروف اعمال می کند. از سیستم های مهم و کاربردی در ماشین ظرفشویی زیرووات 15 نفره مدل ZDC-3415 نقره ای می توان به سیستم شستشوی خودکار ، سیستم شستشوی ظروف حساس ، شستشوی اقتصادی(ECO) و همچنین سیستم شستشوی سریع که کاربردی ترین برنامه این محصول می باشد و در مدت زمان کوتاه ظروف شما را به بهترین شکل شستشو می دهد.همچنین این ماشین کاربردی قابلیت شستشو ظروف بزرگ را نیز داراست و از این حیس برتری محسوسی نسبت به سایر مدل های مشابه دارد.رده مصرف انرژی در ماشین ظرفشویی زیرووات مدل 3415 میزان A+++ می باشد و در پایین ترین حالت مصرف انرژی قرار دارد.

  22,350,000 تومان

  ماشین ظرفشویی زیرووات سفید | ZDC 3415 W

  ماشین ظرفشویی زیرووات 15 نفره مدل ZDC-3415 سفید از سری محصولات با کیفیت شرکت زیرووات می باشد. این محصول با کیفیت بالا و استانداردهای بین المللی از مقبولیت بالایی در بین مصرف کنندگان برخوردار است. طراحی زیبای این ماشین ظرفشویی در عین سادگی جذابیت خاصی به دکوراسیون آشپزخانه شما می دهد، مخصوصا رنگ سفید که جلوه زیبایی دارد.وجود نمایشگر در بالای محصول که تنظیمات آن را نشان داده و پنل کنترلی دستگاه محسوب می شود.

   این مدل از ظرفشویی 15 نفره زیرووات با کمترین میزان مصرف آب و برق ممکن و پایین ترین حد صدا، بهرتین شستشو را برای انواع ظروف اعمال می کند. از سیستم های مهم و کاربردی در ماشین ظرفشویی زیرووات 15 نفره مدل ZDC-3415 می توان به سیستم شستشوی خودکار ، سیستم شستشوی ظروف حساس ، شستشوی اقتصادی ECO و همچنین سیستم شستشوی سریع که کاربردی ترین برنامه این محصول می باشد و در مدت زمان کوتاه ظروف شما را به بهترین شکل شستشو می دهد.

  همچنین این ماشین ظرفشویی جذاب قابلیت شستشو ظروف بزرگ را نیز داراست و از این حیس برتری محسوسی نسبت به سایر مدل های مشابه دارد.رده مصرف انرژی در ماشین ظرفشویی زیرووات 15 نفره مدل ZDC-3415 میزان A+++ می باشد و در پایین ترین حالت مصرف انرژی قرار دارد.


  21,750,000 تومان

  نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)